Сантехнічні роботи та системи водопостачання в Закарпатті

Сантехнічні роботи та системи водопостачання в Закарпатті

Ви зібралися повністю замінити та відремонтувати ванну кімнату та туалет? Чи може Ви робите великий ремонт на кухні та потрібно переробити підключення сантехніки та розведення водопостачальних труб, насосів та фільтрів? Спеціалісти Олан Ремонт мають більш ніж 10-ти річний досвід у ремонті ванних кімнат і туалетів будь-якої складності. Ми працюємо в Ужгороді, Мукачево, Берегові, Хусті, Виноградові та інших містах Закарпаття. .


Замовте сантехнічні роботи від ОЛАН Ремонт, зателефонувавши 050 370 9020 або заповнивши цю контактну форму. Ми зв'яжемося з Вами на протязі 24 годин.


Скільки може коштувати ремонт ванної кімнати?

При плануванні ремонту, визначення бюджету може бути складним. Значним фактором, визначаючим вартість робіт є розмір Вашої ванної кімнати, від малої до великої. Сантехнічне обладнання, яке потрібно буде встановити у Вашій ванній кімнаті буде коливатися в ціні в залежності від його розміру. Перелік обладнання, що може бути використано при реконструкції ванної може включати в себе такі елементи, як крани і сантехніка, зміни плану кімнати (наприклад, перетворення напів- ванни у повну ванну), новий душ або ванну, нові підлоги, стільниці, шафи і освітлення. Цей довгий список має велику кількість різних цін і варіантів для порівняння, перш ніж вибрати, що купити для вашої переробки ванної кімнати. 


Ви відклали суттєвий бюджет для ремонту своєї ванної кімнати, але Вам, ймовірно, цікаво, скільки з цього йде на оплату праці і який відсоток повинен бути витрачений на такі складові як освітлення, підлога і сантехніка? Одну помилку, яку Вам слідує уникнути, то це потратитися сильно на плитку, а потім зекономити на душовій або раковині. У ванній кімнаті, сантехніка - це Ваш пріоритет номер один, бо простір перш за все повинен функціювати.


Працюючи над бюджетом зі своїм дизайнером або генпідрядником, попросіть фірму надати розбивку по кошторису, змінні якого будуть залежати від стану існуючої ванни, обсягу проекту (повна переробка або косметичний ремонт?) і вартості місцевої робочої сили.

Ці цифри є орієнтовними, а не правилом, і кожен проект є індивідуальним. Але зазвичай слідує передбачити 30 % бюджету на роботу майстрів, 25 % для шаф і стільниць, і 10 % для освітлення. Також, як правило, слідує виділити 30 % від бюджету для сантехніки.

Скільки часу це може зайняти?

Заплануйте місяць або два на планування і вибір матеріалів та оздоблення. Багато людей, як правило, витрачають близько чотирьох до шести місяців, щоби зробити свої власні дослідження і з'ясувати свій бюджет і розмір проекту, перш ніж зв'язатися з дизайнером, а потім будівельним підрядником. Також слід очікувати від одного до шести тижнів на ремонт\будівництво, в залежності від обсягу робіт.

Олан Ремонт встановлює та замінює сантехнічне обладнання такіх світових брендів як Atlantis, Cersanit, Kolo, Ravak, Villeroy&Boch, Grohe, Forte, Hansa, Franke, Fado, Firat, Icma, Laris, Elna, Korado, Mario, Apator, Zenner, Gross, Hidrotech, Geberit, Laufen, Vaillant, Valrom, Viega та інших.

Ми виконуємо наступні види робіт:

 • Біде - установка, ремонт або заміна / Биде - установка, ремонт или замена
 • Ванна і душова кабіна - установка, заміна та ремонт / Ванна и душевая кабина – установка, замена и ремонт
 • Водонагрівач - установка, ремонт, технічне обслуговування або заміна /Водонагреватель – установка, ремонт, техническое обслуживание или замена
 • Водопровідні труби - установка, ремонт і заміна/ Водопроводные трубы – установка, ремонт и замена
 • Раковина або кран - установка, заміна та ремонт/ Раковина или кран - установка, замена и ремонт
 • Ремонт аварійного водопроводу / Ремонт аварийного водопровода
 • Ремонт або технічне обслуговування масляного насоса / Ремонт или техническое обслуживание масляного насоса
 • Ремонт сантехнічних труб / Ремонт сантехнических труб
 • Септическая система (каналізація) - установка, заміна, ремонт або обслуговування / Септическая система (канализация) - установка, замена, ремонт или обслуживание
 • Система водоочищення - установка, ремонт, техобслуговування або заміна / Система водоочистки - установка, ремонт, техобслуживание или замена
 • Унітаз - установка, ремонт або заміна / Унитаз – установка, ремонт или замена
 • Установка або заміна колодязного насоса/ Установка или замена колодцевого насоса


Замовте сантехнічні роботи від ОЛАН Ремонт, зателефонувавши 050 370 9020 або заповнивши цю контактну форму. Ми зв'яжемося з Вами на протязі 24 годин.


Местоположение (Карта)

Ремонт та заміна водонагрівачів та водяного опален...
Будівництво від ОЛАН Ремонт - Підготовчі роботи / ...
 

Комментарии

Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.