Ремонт та заміна водонагрівачів та водяного опалення в Закарпатті

Ремонт та заміна водонагрівачів та водяного опалення в Закарпатті

Ви зібралися повністю замінити та відремонтувати систему водяного опалення у своєму будинку? Чи може потрібно замінити водонагрівач на більш ефективний? Спеціалісти Олан Ремонт мають більш ніж 10-ти річний досвід у ремонті та заміні водонагрівачів та водяного опалення будь-якої складності. Ми працюємо в Ужгороді, Мукачево, Берегові, Хусті, Виноградові та інших містах Закарпаття. 


Замовте ремонт чи заміну водонагрівачів та водяного опалення від ОЛАН Ремонт, зателефонувавши 050 370 9020 або заповнивши цю контактну форму. Ми зв'яжемося з Вами на протязі 24 годин.


Водонагрівачі, яким більше 10 років, роблять у Вашому будинку більше шкоди, ніж користі.

Розглядаючи найкращий водонагрівач для свого будинку, виберіть систему, яка забезпечить достатню кількість гарячої води в розумний та енергоефективний спосіб. Це допоможе заощадити гроші в довгостроковій перспективі, а також буде працювати набагато довше, ніж старіші традиційні моделі.


Сьогодні водонагрівачі зазвичай вимірюють свою ефективність з точки зору енергетичного фактора (ЄФ). Чим вище енергетичний фактор, тим ефективніший водяний нагрівач. Майте це на увазі, коли купуєте новий водонагрівач для вашого будинку.


Сучасна тенденція - Проточні водонагрівачі.

Краса проточного водонагрівача - інакше відомого як миттєвий водонагрівач - полягає в тому, що він нагріває воду лише тоді, коли вона потрібна, а також, він ніколи не вичерпується гарячою водою і потребує мало місця для роботи. Зазвичай встановлюється на 50 градусів - хоча температура може бути змінена відповідно до Ваших потреб - водяний нагрівач нагріває проточну воду, замість того, щоб нагрівати воду у накопичувальному баку та очікувати на її використання. Таким чином, залежно від споживання гарячої води, ви можете заощадити від 40 до 50 відсотків рахунку на опалення.


Найбільш серйозна помилка


Важливо пам'ятати, що коли Ви купуєте високоефективний водонагрівач, то Ваші щорічні заощадження більш всього залежать від розміру сімейства, розміщення нагрівача, розміру та розміщення водопровідних труб. Пам'ятайте, що недостатність або перевищення Ваших потреб у водонагрівачі може бути помилкою, яка може коштувати Вам значних витрат.


Помилки можуть статися, коли домовласник купує водонагрівач, не правильно підібравши його для своїх потреб. З безліччю існуючих різноманітних варіантів водонагрівачів,знаходження того, що найкраще підходить для Вашого будинку, вимагає від Вас виконання домашнього завдання і спілкування з професіоналом. Просто вибрав те, що виглядає і звучить добре, може насправді призвести до витрат зайвих коштів в довгостроковій перспективі.


Що можна зберегти при ремонті опалювальної системи


У багатьох випадках радіатори є найбільш довговічною частиною існуючої опалювальної системи, і часто вони можуть бути відновлені. Майже завжди, радіатори цілком нормальні. Котли зазвичай потрібно замінити, тому що вони або протікають, або просто неефективні за сучасними стандартами.


Також труби що постачають і повертають воду можуть потребувати заміни. Зворотні трубопроводи, що працюють під лінією водопроводу котла, нерідко страждають через корозію протягом багатьох років. Також труби мають додаткові ризики корозії, якщо вони сховані в бетоні, тому що закислена зола, що використовується для виготовлення бетону, може з'їсти трубу ззовні.

Неважливо, чи має Ваша домівка нові чи старі труби, їх слідує добре ізолювати скловолокном або ізоляцією, що може допомогти системі в роботі та збільшити термін служби її компонентів.


Проблеми опалювальних батарей - радіаторів


Крім кількох легко ремонтуємих клапанів і кранів, проблеми зі старими радіаторами - батареями, як правило, не в самих радіаторах, а в іншій частині системи.


Проблеми з нагріванням часто виникають не з самими батареями, а від невідповідних трубопроводів, що ведуть до них і від них. У деяких випадках дешевше і ефективніше замінити газовий котел на такий, що сумісний з оригінальним трубопроводом, ніж належним чином замінити іншу частину системи.


При виникненні проблеми система опалення може стати досить шумною. Вона починає шипіти, клацати, протікати і стукати. Ці проблеми майже завжди зумовлені водою, в місцях де вона не повинна бути. На щастя, ці проблеми майже завжди можна виправити: часто це вимагає лише заміни клапана або випускного вентиля. Іноді ці заміни можуть бути зроблені власником житла, але, оскільки більшість людей не знають внутрішньої роботи системи опалення краще за професіонала, то простіше викликати фахівця.


Олан Ремонт встановлює та замінює водонагріваюче та опалювальне обладнання такіх світових брендів як Bosch, Gorenje, Electrolux, Ariston, Zanussi, АТЕМ,Brugman, Daylux, Demrad, E.C.A., Kermi, Korado, Krafter, Purmo, Termo Teknik, TERRA Teknik, Tiberis, Vogel&Noot, ALLtermo, Global, Большевик та інше.


Ми виконуємо наступні види робіт по водяному опаленню та водонагріванню:

  • Батареї і радіатор - установка, перевірка, очищення, ремонт або обслуговування / Батареи и радиатор - установка, проверка, очистка, ремонт или обслуживание
  • Нагрівальний котел - установка, перевірка, ремонт або обслуговування / Нагревательный котел – установка, проверка, ремонт или обслуживание
  • Тепловий насос - установка, перевірка, очищення, ремонт або обслуговування / Тепловой насос - установка, проверка, очистка, ремонт или обслуживание
  • Термостат - установка, перевірка, очищення, ремонт або обслуговування / Термостат - установка, проверка, очистка, ремонт или обслуживание


Замовте ремонт чи заміну водонагрівачів та водяного опалення від ОЛАН Ремонт, зателефонувавши 050 370 9020 або заповнивши цю контактну форму. Ми зв'яжемося з Вами на протязі 24 годин.

Местоположение (Карта)

Ремонт та заміна каналізації і септики в Закарпатт...
Сантехнічні роботи та системи водопостачання в Зак...
 

Комментарии

Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.